Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Môže farebné kontaktné šošovky nosiť aj osoba bez chyby zraku?

Farebné kontaktné šošovky inak tiež kozmetické šošovky, môžu nosiť aj ľudia bez chýb zraku. Napomáhajú zvýšiť intenzitu prirodzenej farby očí alebo úplne zmeniť farby dúhovky. Farebné šošovky, alebo - ak noľnice, tiež známe ako "Plano", boli vyvinuté pre osoby, ktoré chcú zmeniť svoju prirodzenú farbu očí prakticky kedykoľvek, ale nepotrebujú korekciu zraku.

cervene kontaktn sosovkyV súčasnej dobe na trhu existujú tri typy farebných šošoviek (napr. Freshlook ColorBlends). Prvé, iba zdôrazňujú prirodzenú farbu očí. To znamená, že šošovka úplne neprekryje dúhovku, ale iba jej dodáva iný odtieň. Ďalším typom šošoviek sú kontaktné šošovky, ktoré úplne menia farbu očí. Tie vám umožní zmeniť farbu očí, dokonca aj tým, ktorí majú tmavšie dúhovky. Majte však na pamäti, že z tmavo hnedých alebo čiernych očí je veľmi ťažké získať modrej, pretože kontaktnými šošovkami musí prejsť svetlo, a preto nikdy nebudú 100% nepriehľadné.

Tretí typ farebných šošoviek sa vyznačuje neobvyklými farbami a vzormi. Sú určené pre ľudí, ktorí chcú mať neobvyklú farbu očí (bielu, žltú, čiernu, atď.) Tieto šošovky menia vzhľad akékoľvek, aj najtemnejšie, dúhovky. 


Prečítajte si tiež:

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín