Kontaktujte nás:   00420 558 712 283    

Kontaktné šošovky

Prečo nakupovať Kontaktné šošovky v eshope ŠošovkyKontaktné.sk / Kontakto.sk?

V eshope Kontakto.sk kúpite najlacnejšie kontaktné šošovky na slovenskom trhu. Ponúkame kvalitné kontaktné šošovky značiek Acuvue, FitView, AquaView, Dailies, Biofinity, SofLens a ďalších. Nakúpte tovar v hodnote aspoň 50 eur a my vám ich doručíme úplne zadarmo.

A to nie je všetko! Zapojte sa do nášho vernostného programu a ušetrite ešte viac!

VERNOSTNÝ PROGRAM KONTAKTO.SK

Pri väčšom nákupe a platbe prevodom na náš účet získate bezplatnú dopravu alebo môžete aktívne využívať vernostný program, ktorý Vám umož'nuje nákupy až o 10% lacnejšie. Zberom bodov za svoje nákupy, alebo pri odporúčaní zákazníka aj za jeho objednávku - to jeden z možných spôsobov ako nakupovať ešte lacnejšie. Čakajú Vás tu tiež darčeky dodávane k niektorým produktom.

O INTERNETOVOM OBCHODE KONTAKTO.SK

Internetový obchod Kontakto.sk zaručuje rýchle a jednoduché nákupy kontaktných šošoviek, vrátane nízkych cien za originálne výrobky. V našom obchode sa nachádza kontaktné šošovky renomovaných firiem ako sú: Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Cooper Vision a iné. Ale to nie je zďaleka všetko z našej ponuky. Ponúkame tiež roztoky, očné kvapky a bohaté príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Nákup týchto produktov si môžete vyzdvihnúť v našom e-shope, odberných miestach Uloženka.cz alebo sú Vám zasielané pomocou pošty alebo kuriérov.

Kontaktujte nás

telefon+420 558 712 283

email

kontaktoKONTAKTO.SK Internetový Obchod, spol. s r.o.
Hlavní Třída 43/34
737 01 Český Těšín